maj 30, 2018

Posted by in Produkty z drewna | 0 Comments

Jak zweryfikować trwałość okien?

Jak zweryfikować trwałość okien?

Na polskim rynku funkcjonuje mnóstwo firm które zajmują się montażem oraz produkcją okien. Ze względu na duże zainteresowanie tym produktem, ich przychody często są liczone w milionach złotych. Jednak co odróżnia firmy, których okna są rozchwytywane przez klientów, a usługi najchętniej wybierane? Zdecydowanie tym czynnikiem jest wysoka jakość wykonywanej usługi, co sprawia że klient jest zadowolony, a dobra opinia przechodzi do innych klientów zainteresowanych podobną usługą. Jednak czy zwykły klient który nie ma specjalistycznej wiedzy w tej branży, może sprawdzić, czy jakość wykonanej usługi oraz materiały użyte do montażu spełniają standardy obiecywane przez firmę? Owszem, jest to całkiem możliwe i nawet proste, i każdy może to sprawdzić.

Oznakowanie okien

okna

Jeżeli wszystkie szczegóły już są dopracowane, a klient wybrał interesujące go okna, pozostaje czekać na przyjazd fachowców, którzy je nam zamontują. Podczas montażu powinniśmy zdecydowanie zwrócić uwagę na oznakowanie okien, które nam dostarczono. Na oknach powinny znaleźć się tak zwane metryczki, na której powinny znaleźć się informacje dotyczące numery i daty wystawienia deklaracji zgodności oraz znak budowlany „B”. Podczas zakupu okien powinniśmy również wiedzieć jak konserwować i dbać o okna, ponieważ jest to bardzo istotne w przypadku wydawania dużych pieniędzy na okna. Wszak inwestycja na długie lata którą są okna powinna nam dawać same korzyści, a my powinniśmy być zadowoleni z usługi. Po przeprowadzeniu badań w ostatnich latach okazało się, że wielu producentów nie stosuje się do wytycznych i warunków jakości, którymi nierzadko się szczycą. Wobec tego problemu stworzono specjalną kartę dla klienta, w której zawarte są wszystkie najważniejsze parametry okien oraz informacje dotyczące pielęgnacji i konserwacji, rodzaju szkła z którego wykonano okna Niepokój powinien wzbudzić fakt niedostania takiego dokumentu podczas zakupu okien, co może świadczyć o niedokładności firmy i sugerować zastanowienie się nad zmianą fachowców którym zlecimy produkcję i montaż.

Firma godna polecenia – skąd taka wziąć?

Z pewnością dobrze znany jest fakt, że Polacy często wybierają firmy lub usługi, o których słyszeli pochlebne rzeczy od bliskich czy znajomych. Dzięki temu czujemy się pewniej, że atrakcyjna cena którą proponuje nam firma nie będzie oznaczała kłopotów po zakończonej usłudze i niekończących się poprawek. Firma które dobrze wykonuje swoje usługi jest potem polecana przez zadowolonych klientów, którzy chętniej wybiorą jej usługi, niż kogo innego. Jeżeli zatem zależy nam na solidnej firmie która weźmie poważnie nasze zlecenie i wykona je z najwyższa starannością, możemy oczywiście sugerować się opinią znajomych, którzy zostali odpowiednio obsłużeni, a okna które zostały im zamontowane, służą niezmiennie i bez szwanku od wielu lat. Warto zastanowić się zatem, która firma najlepiej zamontuje nasze okna. Białystok jest pod tym względem zdecydowanym liderem, ponieważ właśnie tam znajduje się bardzo wiele firm które dzięki specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu zdobywają setki zadowolonych klientów i ogólne poważanie. Oczywiście nie musimy specjalnie ściągać fachowców z Białegostoku, jeżeli tam nie mieszkamy, jednak jeśli tak, to zdecydowanie warto rozejrzeć się na miejscu. Internet to skarbnica wiedzy, i wielu fachowców ogłasza swoje usługi właśnie tam, dlatego zdecydowanie warto przejrzeć dostępne oferty. Wystarczy wyszukać hasło ”Okna Białystok”, a wśród przedstawionych ogłoszeń z pewnością znajdziemy coś dla siebie jak np. okna Białystok wawruk.pl .

Jakość = zadowolony klient

Podsumowując, najważniejszy jest stały kontakt między klientem i wykonawcą zlecenia, by wzajemnie zrozumieć swoje oczekiwania i maksymalnie dostosować swoje działania do nich. Trzeba zwracać uwagę na to, co otrzymujemy w wyniku zlecenia, ponieważ wciąż na rynku funkcjonują oszuści, którzy korzystają z niewiedzy i braku doświadczenia klienta, który płacąc za usługę oczekuje jakości i zadowolenia, a w zamian często zostaje oszukany. Firmy montujące okna w Białymstoku są precyzyjne, dokładne, a ich montaże oraz ogólna usługa często jest sprawna i szybka, dzięki czemu klient szybko może cieszyć się pięknymi oknami i nie martwić o wilgoć w mieszkaniu czy nieszczelność okien.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *